Ірина Хоменко - Щастя не купиш

Щастя не купиш
Название: Щастя не купиш
Автор:
Жанры: Современные любовные романы | Короткие любовные романы | Книги о приключениях
Серии: Нет данных
ISBN: Нет данных
Год: 2017
О чем книга "Щастя не купиш"

Герої "Автобусного роману" – Ліна та Сергій знову з вами! Що чекає на них: щасливе весілля чи трагічне розставання? Що було написано у таємному листі, який отримала Ліна? І як техніка допомогла врятувати справжнє кохання?

Бесплатно читать онлайн Щастя не купиш


– Так ви ще неодружені? – Катерина сиділа навпроти Ліни та з ледь помітним презирством пила каву.

– Ні ще, – Ліна сумно зітхнула. – Може в наступному році…

– А оцю розкішну квартиру, де ви мешкаєте, Сергій сплачує? – Катерина заздрісно роздивлялася навкруги.

– Так, Сергію допомагають батьки. Ми б самі таку не «потягнули».

– А давно ви разом?

– Зі школи.

Катерина заусміхалася.

– Живете разом зі школи?

– Як до Києва перебралися. Сергій запропонував жити разом, я погодилася.

Бачила Ліна заздрісні погляди своєї однокурсниці і вже пожалкувала, що запросила її на каву. Вона всього-на-всього забігла до Ліни, щоб узяти конспект. Вже пішла б давно. А то всілася на канапі і все розпитує, розпитує…

– Знаєш, у мене так багато справ. Давай завтра в універі зустрінемося і добалакаємо.

– А Сергій дуже гарний! – Катерина піднялася і попростувала до дверей. – Тобі пощастило.

«Ось, Щастя! Нарешті ти і прийшло до мене!» – подумки прошепотіла натхненно Ліна, як та Попелюшка, і посміхнулася.

Катерина пішла. Ліна зачинила за нею двері і полегшено зітхнула. У неї вже не було подружок, їй цілком вистачало Сергія. Він був для дівчини не лише коханим, а і справжнім другом. І, навчена досвідом з Вікою, її шкільною подругою, Ліна не хотіла вже зближатися з дівчатами і товаришувати. Вона розуміла: там, де є чоловік, подрузі місця немає.

Вони з Сергієм вже півроку разом, вчаться на одному факультеті, тільки він на платній основі. Вивчають англійську мову і збираються стати перекладачами. Ліна щаслива. Шість місяців з Сергієм пройшли, мов уві сні. Вона мріє, що вони одружаться. Ліна часто молиться до Бога, щоб у них все було добре, все склалося щасливо, і вона колись стала б нареченою. Це була її мрія.

Березень видався в цьому році напрочуд сніжним. Ліна одягнулася і хутчіш вибігла під останній сніг, що кружляв у світлі ліхтаря, наче бджілки над вуликом. Їй було хороше. Їй ніколи не було так хороше, як тепер. Ніколи в житті. Вона взяла у руку трішки снігу. Він танув і приємно лоскотав долонь. Раптом! Дзвінок! Це Сергій телефонує на мобільний. Ліна щасливо відповіла.

– Привіт! Я тут затримаюся години на три. Лягай спати без мене. Не сумуй, кицюнь!

І розмова закінчилася. У Ліни неприємно залоскотало серце. Щось підкотило до рота, і всередині стало якось гірко. Він вже третій тиждень приходить майже кожен день дуже пізно ввечері. І ніколи не розповідає, де був, що робив, чому так запізнився. Трішки моторошно стало… «Я не хочу втратити його!» – Ліна стиснула кулаки до болю, аж пальці побіліли.

«Нічого, – подумала дівчина. – Я зараз піду, приготую йому щось смачненьке поїсти. Він повернеться пізно, голодний буде… Але все-таки… Де він? З ким? А, раптом, в нього є інша?»

Ліна зіщулилася: «Не буду про це думати! Думки – матеріальні. Ще притягну своїми острахами якусь біду!»

Дівчина відганяла погані думки, намагаючись не думати про це. Вона попростувала до їхнього будинку. Раптом з-за рогу хтось різко виплигнув та гаркнув:

– У-у-у!

Ліна здригнулася, але не зойкнула. Вона була не боягузка.

– Що, злякав? – це їхній однокурсник Михайло спробував обійняти Ліну, але та відсахнулася.

– Чого сама гуляєш, де твій Серьога? – Михайло трішки задиркувато глянув. – Пішли до кав'ярні, кави вип'ємо, розповіси мені про те, як треба виборювати підвищену стипендію!

«Моя підвищена стипендія і йому поперек горла!» – подумала Ліна, а сама промовила:

– Ні, треба додому. Багато роботи. І, до речі, ще фонетику не підготувала…

– Так, у Сергія з вимовою краще, – Михайло насмішкувато цмокнув язиком. – Немов справжній американець розмовляє. Наче й до Штатів не їздив, а така вимова… Ти з ним живеш, ану, кажи, як Сергію вдалося поставити собі такий акцент? Ва-ва-ва! – Михайло спробував перегородити Ліні шлях, та вона ухилилася і побігла додому. Вже з ґанку закричала йому:

– Вчитися треба, а не по кав'ярнях ходити!

– Одне іншому не заважає! – Михайло зціпив зуби і відвернувся. – Все одно моєю будеш!

Та Ліна цього не почула.

* * *

– Слухай, як тобі, першокурснику, вдалося влаштуватися перекладачем? – Кирило усміхався Сергію щирою посмішкою.

– Та я ж не на повний день! Підробляю, щоб назбирати грошей на весілля з Ліною. Насточортіло залежати від батьків. Хочеться відчувати себе самостійним.

– А ти співбесіду проходив?

– Так, ще тести здавав. Складні, але впорався. Я ще коли в школі вчився, батькові переклади робив, йому по роботі треба було. Тож дещо мені вже було знайоме, коли я розпочав працювати. Та й працюю я лише третій тиждень, ще випробувальний термін не пройшов. Хоча б взяли, турбуюся страшно…

– А ти перекладаєш усно чи письмово? – Кирило з повагою дивився на Сергія.

– Більше усно. Але іноді дають і письмовий переклад. Хочу Лінку задіяти, щоб теж тренувалася. Вже один документ їй сьогодні підкинув, сподіваюся, що впорається. Вона у мене підвищену стипендію заробила за перший семестр.

– Молодець! – Кирило поплескав Сергія по плечах. – Вона одна з кращих з англійської мови на потоці разом з тобою.

Сергій задоволено примружив очі.

– Ми з тобою вчимося у одних і тих же викладачів, – провадив товариш, – на одному і тому ж курсі, в тому ж вузі, але результати у нас різні.

– Тобі варто просто сісти і розібратися в англійській. Ти у ній «плаваєш», тому і отримуєш частенько лебедів у вигляді двійок. Я можу тобі допомогти, – Сергій посміхнувся, – так, по дружбі. А коли розберешся, вже легко буде, сам впораєшся потім. Може, теж перекладачем підеш, туди, де я працюю. Але тобі ще необхідно багато попрацювати. А у мене, якщо вийде влаштуватися, тобто пройду термін випробувань, є ідея з наступного навчального року переходити на заочне. Планую влітку одружитися – сім`ю треба утримувати.

Конец ознакомительного фрагмента. Полный текст доступен на www.litres.ru


С этой книгой читают
Дівчину зраджують та знущаються над нею. А найболісніше, що це роблять найрідніші люди. Та вона все прощає. Найчистіші почуття перемагають сіру буденність, нікчемність, зраду. Перед дівчиною стоїть нелегкий вибір: бути з нелюбом чи простити коханого. Яку долю знайде героїня у Києві?
Обаятельный, как черт, незнакомец вывернул мой мир наизнанку. А ведь я просто села к нему в машину после того, как он окатил меня из лужи. И с этого дня моя образцовая семейная жизнь затрещала по швам. Но я даже не догадывалась, какой ужас мне предстояло пережить, чтобы обрести свободу и счастье.
— Прости меня, Ксень. Прости… Но, ты не простишь, верно? — обреченно вздохнул Вовка и уронил голову на грудь. — Я так перед тобой виноват, ты столько для меня… А я. Подлец… Иного слова не подберешь. Не могу так больше, понимаешь? Ты для меня сестра, друг… не могу с тобой как с женщиной. Казалось, Вова искренне переживал. Сжимал кулаки, глаза прятал в которых стояли слезы. Только онемело все внутри, распалось на атомы. Ей вспомнились слова матери:
Жила - была девочка, и однажды девочка пришла пораньше с работы и застала своего жениха в объятьях другой... И что делать? Вырвать сопернице волосы или всыпать неверному по первое число? Да, нет сделаю по - своему. Пойду в бар! Отмечу это событие, стресс сниму. А, что это тут странный бармен на меня пялится? Не поняла! Кто на мне женится собрался? Ещё чего! Я вообще-то согласия не давала! #Нежная строптивая героиня #Властный герой #Разница в возр
В прошлом он — друг моего отца. Серьезный, уверенный в себе и… взрослый. Моя первая и безответная любовь. Сейчас Ярослав Барсенев — успешный прокурор. Жесткий, равнодушный, неподкупный. И единственный, кто может предотвратить мой вынужденный брак с человеком, втрое старше меня.
Учительница литературы Соня Витглиц каждое утро просыпается от боли. Её ждут лицеисты, уроки, контрольные работы – рутина. И такой же рутиной стало для неё второе обличье лицея: жуткое, невероятное, засекреченное. Впрочем, мир Сони Витглиц пережил два Сдвига – нарушения пространственно-временного континуума, – и обзавелся многими страшными секретами. Но почему она боится появления второго учителя литературы – своей замены? Почему прибыл новый нач
Тридцатые годы стали эпохой торжества фашистской идеологии во многих странах Европы. Фашизм скрывался под разными именами: национал-социализм, рексизм, фалангизм, но главной чертой всех этих движений был звериный антикоммунизм и ненависть к СССР.Известный публицист Валерий Шамбаров, автор многих книг по истории нашей страны, представляет новое фундаментальное исследование «эпохи фашизма». Как фашизм зародился, как окреп, как фашистские группировк
Как вечные скалы, горд и силён народ Скандинавии древней. А как иначе, если звон стали всегда разжигал в нём огонь боевого духа, а неизвестность порождала лишь новый путь к неизведанным землям, который, не боясь ни мороза, ни шторма, достойно проделывал он. Отныне же долго и далеко от диких лесов и вечных льдов ещё помнят бесстрашный их клич и свирепые взоры драккаров…
Это третья часть четырехтомной серии, разбитой по временам года. Книга построена по принципу: на каждый день – одна страница, на которой уютно размещаются – две умности, пословица какого-нибудь народа, остроумная картинка или познавательная фотография. Просто открывайте наступающий день и наслаждайтесь веселой мудростью. Три месяца зимы – 90 дней – 180 умных фраз, 90 пословиц, 48 веселых картинок и 42 фотографии.